Jeu de Boules vereniging De Stetters
Een sportieve en gezellige vereniging.
de dames

maart 2020





Zondag

1-mrt

Hans Hollenberg



Woensdag

4-mrt

Jaap & Nel Stengs



Zaterdag

7-mrt

Anneke Stuifbergen & Joke Boer

Stoere Mannentoernooi


Zondag

8-mrt

Harry Beentjes



Woensdag

11-mrt

Dick Viveen



Zaterdag

14-mrt

Jelle van Urk



Zondag

15-mrt

Tineke Glorie



Woensdag

18-mrt

Jaap Korsman



Zaterdag

21-mrt

Kees Zonneveld & Jaap de Wit-Havers

Het gezellige meidentoernooi


Zondag

22-mrt

Henk Zeeman



Woensdag

25-mrt

Joop en Louise Vendel



Zaterdag

28-mrt

Joop de Wit



Zondag

29-mrt

Ellen v.v. Werff








Bar rooster tweede kwartaal 2020






APRIL









  1 april woe

Anne Dorst-Hanny Eichorn

1 euro toernooi



  2 april don

Thea van Dungen




  3 april vrij

Paula Rumping




  4 april zat

Gerard Groentjes




  5 april zon

Jeannette de Groot




  6 april ma

Traningsgroep




  8 april woe

Ber Kuys




  9 april do

Wil Meijne




 10 april vrij

Angela Stork




 11 april zat

Joop Verhagen




 12 april zo

Pasen


gesloten


 13 april ma

Pasen


gesloten


 15 april woe

Annie Groentjes




 16 april do

Elly van Aalst




 17 april vrij

Lyda Zeeman




 18 april zat

Cor Kuyper




 19 april zo

Joke Boer




 20 april ma

Trainingsgroep




 21 april di

Carry en Wieske


schelpentoernooi


 22 april woe

Kitty Levi Ben Dings inwerken




 23 april do

Loes Sloots Kees Besseling inwerken




 24 april vrij

André Korsman Loes Geelmuiden inw




 25 april zat

Ria Heijer-Annemiek Smit inwerken




 26 april zon

Anna Lind-Wil Duin inwerken




 27 april ma

Trainingsgroep




 29 april woe 

Ria Res Truus Meester

50 eurocent toernooi



 30 april do

Ben Dings














 







Mei














  1   mei vrij

Harmke v Urk




  2   mei zat

Casper Perre




  3   mei zon

Tiny Zandbergen




  4   mei ma

Trainingsgroep




  5   mei woe

Rob Kabel Florida 


1 euro toernooi


  7   mei do

Bal Lute




  8   mei vrij

Ton de Groot




  9   mei zat

Elisa Foekema




 10   mei zon

Erik Fraikin


moederdag


 11   mei ma

Trainingsgroep




 13   mei woe

Marianne Vijzalaar




 14   mei do

Co de Winter




 15   mei vrij

Max Schierman




 16   mei zat

Jaap Stengs




 17   mei zon

Gerard Meijer




 18   mei ma

Trainingsgroep




 19   mei di

Carry en Wietske


Schelpentoernooi


 20   mei woe 

Gerda Bakkum




 21   mei do

gesloten


Hemelsvaartdag


 22   mei vrij

Loeki Kuys




 23   mei zat

Annemiek Smit




 24   mei zon

Anne Bleijendaal




 25   mei ma

Trainingsgroep




 27   mei woe

Jaap de wit Havers- Wil Duin

50 eurocent toernooi



 28   mei do

Jelle van Urk




 29   mei vrij

Kees Zonneveld




 30   mei zat 

Henne Molenaar




 31   mei zon

Pinksteren


gesloten









Juni














  1   juni ma

Pinksteren 




  3   juni woe

Henk Zeeman- Dick Viveen

eurotoernooi



  4   juni do

Anneke Stuifbergen




  5   juni vrij 

Paula Rumping




  6   juni zat

Nel Stengs




  7 juni zon

Joop de Wit




  8   juni ma

Trainingsgroep




 10   juni woe

Ellen v.d. Werff




 11   juni do

Hans Hollenberg




 12   juni vrij

Els Hummel




 13   juni zat

Berthy Vreeker




 14   juni zon

Annie Groentjes




 15   juni ma

Trainingsgroep




 16   juni di

Carry en Wietske

Schelpentoernooi



 17   juni woe

Nardus Bakkum




 18   juni do

Tineke Glorie




 19 juni vrij

Loes Geelmuiden




 20   juni zat

Annemiek Smit




 21   juni zon

Paula Rumping

Vaderdag



 22 juni ma

Trainingsgroep




 24   juni woe

Marja Groot-Jaap Korsman

50 eurocent toernooi



 25   juni do


Strandtoernooi



 26   juni vrij

Lyda Zeeman




 27 juni zat

Christina Biveroni




 28   juni zon

Huug Korsman




 29   juni ma

Trainingsgroep