Jeu de Boules vereniging De Stetters
Een sportieve en gezellige vereniging.


 Postadres:

Jeu de Boules vereniging De Stetters

Van Haerlemlaan 31A

1901 JM Castricum.

 

Het Bestuur:

Voorzitter:

Gerard Meijer: 0251-651197

voorzitter@stetters.nl

 

secretaris: De functie is vacant:

secretaris@stetters.nl

 

Penningmeester:

Dick Viveen: 0251-654981

penningmeester@stetters.nl

 

Wedstrijdzaken:

Jaap Stengs: 0251-656314

wedstrijdzaken@stetters.nl

 

Commissie coördinatie:

Rob van Kampen: 0251-673812

commissies@stetters.nl


Commissies:

 

  • Boelhuis:
    Cees Grippeling: 0251 – 65 63 43
  • Terrein:
    Gerard Groentjes: 0251 – 65 03 40
  • Schoonmaak:
    Ellen van de Werf: 0251 – 65 40 86, email: g.werf@kpnplanet.nl
  • Inkoop
    Annie Groentjes: 0251 - 65 03 40, Nico Stuifbergen: 0251 - 65 25 65
  • Kantinediensten:
    Marja de Groot: 0251 - 65 65 28
  • Lief en leed
    Jeannette de Groot: 0251 - 655637  en Loes Sloots. 0251-670642 / 06-26855952
  • Clinics:
    Louise Vendel en Ber Kuijs: 0251 - 65 32 63, email: ljmkuijs@casema.nl
  • Redactie Buutje:
    Paul Frie: 0251 – 65 49 25; email: buutje@stetters.nl. Overig redactielid Wim Nauta 
  • Clubtoernooien:
    Ellen van der Werf: 0251 - 65 40 86 en Kees de Uijl: 00251 - 65 21 01
  • Open toernooien:
    Paul Frie: 0251 – 65 49 25
  • Website:
    Loes Sloots: 0251-670642; email: webmaster@stetters.nl. Fotograaf: Hans Hollenberg.